Kontakt: 669 221 221

`

 

IV URODZINY NO LET 

14 Października o godz. 9.00 (sobota) zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w URODZINOWYM turnieju kategorii B+.

DLA 3 PIERWSZYCH MIEJSC W KLASYFIKACJI OPEN PRZEWIDZIANO NAGRODY FINANSOWE UFUNDOWANE PRZEZ NO LET CLUB

I miejsce - 500 zł

II miejsce - 300 zł

III miejsce - 100 zł

 

 

NAGRODY RZECZOWE (do rozlosowania wśród graczy którzy zostaną do końca turnieju):

 

1 pakiet dla dwojga o wartości 700 zł każdy.

- zameldowanie na 1 nocleg w pokoju dwuosobowym

- relaksacyjny masaż całego ciała na bazie masła shea dla Dwojga

- odświeżający zabieg na twarz z masażem dla Dwojga

- kolacja na ciepło dla dwojga...

 

Samochód marki TOYOTA na weekend z pełnym bakiem.

 

3 Kupony podarunkowe do Przychodni stomatologiczno- protetycznej Art-Dent o wartości 200 zł

 

Rakieta do squasha SR830 ARTENGO

  Squash_79 Squash_79 - Rakieta SR830 ARTENGO - Sporty rakietowe

 

Rakieta do squasha SR890 ARTENGO

Squash_79 Sporty Rakietowe - Rakieta SR890 ARTENGO - Squash

Wszystkie mecze rozgrywane będą systemem pucharowym, z walką o każde miejsce. (W przypadku przegrania meczu, gramy w turnieju „do tyłu” best of 3. Każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi). W zależności od ilości uczestników mecze I rundy oraz II rozgrywane będą best of 3. Osoba przegrywająca mecz sędziuje następny pojedynek.

Zgłoszenie zawodnika:
Zawodnicy przyjmowani są na turniej po przesłaniu do Organizatora e-maila zgłoszeniowego oraz po dokonaniu opłaty wpisowej. E-mail zgłoszeniowy powinien zawierać następujące dane:Imię i nazwisko
Nr licencji (do wyrobienia na stronie www.pfs.com.pl lub w recepcji klubu) 

 -Pozycja w rankingu PFS
 -Miasto
 -Telefon kontaktowy
Zgłoszenia przyjmowane będą do 12.10.2017 do godz.12.00
Losowanie drabinki nastąpi o godz. 15.00

”Zgłoszenie: imię i nazwisko”. Osoby, które zrezygnują z turnieju po rozlosowaniu drabinki zobowiązane są do uiszczenia połowy wpisowego

Opłaty za turniej:
 
OPEN-80zł (w tym opłata do PFS)

 DAMSKI- 60ZŁ(w tym opłata do PFS)

Ligowcy NO LET 10 zł zniżki.

 

TURNIEJ JUNIORSKI

Rozstawienia i losowania w turnieju 8 osobowym              
Pozycja w drabince turniejowej              
               
1 DWOROK MATEUSZ            
           
               
               
2 MULIŃSKA DARIA            
           
               
               
3 CYBA MICHAŁ            
           
               
               
4 PATER JAJDELSKI FILIP            
           
               
               
5 PATER JAJDELSKI KAROL            
           
               
               
6 KRASUCKI KUBA            
           
               
               
7 PRUSZKOWSKI JAN            
           
               
               
8 KRASUCKI MATEUSZ            
           
               
               
               

 

Zgłoszeni uczestnicy

 

Open [B3]

LpRozstawienieRankingID  
1. {1} 19 024668 Grzegorz Przybysz (Polkowice)  
2. {2} 95 022931 Zbigniew Adamczyk (Wrocław)  
3. {3/4} 101 24929 Mateusz Wicher (Jaworzno)  
4. {3/4} 105 022085 Krzysztof Dawid (Sosnowiec)  
5. {5/8} 115 022075 Krzysztof Habas (Dąbrowa Górnicza)  
6. {5/8} 121 022679 Tomasz Muszer (Łaziska Górne)  
7. {5/8} 146 026056 Piotr Chlebowicz (Gorzów Wielkopolski)  
8. {5/8} 153 024901 Maciej Misiński (Wrocław)  
9. {9/16} 155 023308 Mateusz Szewczyk (Bielsko-Biała)  
10. {9/16} 163 24850 Marcin Pierzgalski (Wrocław)  
11. {9/16} 212 022235 Rafał Rygielski (Sosnowiec)  
12. {9/16} 213 022863 Łukasz Patałąg (Imielin)  
13. {9/16} 288 025282 Szymon Horzela (Zabrze)  
14. {9/16} 377 023100 Mateusz Koch (Sosnowiec)  
15. {9/16} 378 026177 Damian Mandrysz (Gaszowice)  
16. {9/16} 576 026721 Mikołaj Sztaba (Kraków)  
17. {17/32} 667 027022 Sylwester Skrzypiec (Rybnik)  
18. {17/32} 671 025683 Miłosz Krasucki (Rybnik)  
19. {17/32} 789 024497 Artur Wilk (Jaworzno)  
20. {17/32} 845 026268 Wojciech Krasucki (Rybnik)  
21. {17/32} 857 028938 Patrik Pelech (Třinec)  
22. {17/32} 889 008070 Maciej Krasucki (Rybnik)  
23. {17/32} 939 021240 Sebastian Kłosok (Rybnik)  
24. {17/32} 1001 029078 Wojciech Sznapka (Orzesze)  
25. {17/32} 1222 024175 Tomasz Barski (Żory)  
26. {17/32} 1319 028005 Grzegorz Raczkowski (Rybnik)  
27. {17/32} 1583 025684 Stanisław Krasucki (Rybnik)  
28. {17/32} 1594 025744 Dariusz Wałach (Żory)  
29. {17/32} 1769 023829 Przemysław Zając (Rybnik)  
30. {17/32} 1945 028003 Przemysław Jarocki (Rybnik)  
31. {17/32} 2147 031428 Mateusz Świerzyński (Jastrzębie-Zdrój)  
32. {17/32} 2216 023908 Jacek Grzywa (Radlin)  
33. {33/64} 2591 033064 Dariusz Byczuk  
34. {33/64} 2651 032306 Katarzyna Wójs  
35. {33/64} 2857 032913 Tomasz Smyrdek  
36.     026145 Łukasz Popanda (Rybnik)  
37.       Adam Oleś (Rybnik)  
38.     033207 Tomasz Wiśniewski (Rybnik)  
39.     033206 Cezary Byczuk  

  Zgłoszenie on-line

   

 

 Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem (losowanie odbyło się automatycznie)

drabinka
https://tournament.tools/competition/1662#/viewer/3211
 



harmonogram meczy
https://tournament.tools/db/wydarzenie,schedule/1662
 
   

O nas...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych graczy chcielibyśmy zaproponować wyjątkowy program nauki squasha, który łączy w sobie  elementy zabawy, wysiłku fizycznego oraz rozwoju podstawowych cech motorycznych

Mapa

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK
8:00 - 23:00
WTOREK
8:00 - 23:00
ŚRODA
8:00 - 23:00
CZWARTEK
8:00 - 23:00
PIĄTEK
8:00 - 23:00
SOBOTA
9:00 - 18:00
NIEDZIELA
9:00 - 18:00

Newsletter